Malo je nedostajalo da se ekipa Omladinskog fudbalskog kluba Brdo neporažena vrati iz Trna. Domaći su ostvarili pobjedu u duelu ravnopravnih protivnika. Gosti su veoma loše otvorili utakmicu, tako da je Sloga ni kriva ni dužna u 11 minuti imala dva gola prednosti. Dvostruki strijelac je bio Domuzin.

Međutim, Brdo se nije predavalo i golom Sarhatlića u 19. minuti vraća se u igru. Iako jedni i drugi igraju otvoreno, nije bilo promjene rezultata, pa se na odmor odlazi pri rezultatu 2-1. Sjajan početak drugog poluvremena i izjednačujući gol Karajice.

Žuto -plavi nastavljaju odličnom igrom. U nekoliko navrata opasno prijete, ali nije bilo gola. U jeku napada Brda, Kuruzović pogađa za vodstvo Sloge. Iako su do kraja susreta napadali, fudbaleri Omladinskog fudbalskog kluba Brdo nisu došli do izjednačujućeg gola.

FK SLOGA TRN - OFK BRDO 3-2

Šteta, jer su pružili dobru igru koju su domaći navijači nagradili aplauzima. Tako je ekipa Sloge došla do šeste, uzastopne pobjede.