Pet minuta prije kraja susreta u Prnjavoru, juniori Omladinskog fudbalskog kluba Brdo, imali su vodstvo i tri boda u džepu. Međutim, fortuna je ovog puta bila na strani ekipe Ljubića. Za četiri minute preokrenuli su rezultat i upisali šestu prevnstvenu pobjedu. Tako je susret 20. kola Omladinske lige BiH grupa zapad, Lubić-Brdo, završio rezultatom 3-2.

Po velikom nevremenu i kiši koja je uporno pratila mlade fudbalere, prvo poluvrijeme je završeno bez golova. Na samom početku drog dijela Brdo dolazi u vodstvo preko Horića. U 60.minuti domaći su poravnali rezultat. Juniori Brda neodustaju od napadačkog fudbala i samo devet minuta kasnije, preko Brkića dolaze u vodstvo.

Kada je utakmica ulazila u samu završnicu popustila je koncentracija ekipe Amira Duratovića. Ljubić je poravnao u 85. minuti,a pobjedonosni gol postignut je u 89. Šteta jer je ovo bila dobra prilika da se poboljša bodovni saldo. U narednom kolu Brdo će ugostiti ekipu Metalleghe BSI, sastav iz samog vrha tabele.

Susret kadetkih ekipa Ljubića iBrda okončan je rezultatom 10-2.