Fudbaleri Omladinskog fudbalskog kluba Brdo, danas su razočarali navijače u zemlji i inostranstvu. Stekao se utisak da su u Trn došli da “odrade” utakmicu. Rezultat nezalaganja je do vrha napunjena mreža Vidovića.

Domaći su načeli Brdo u 3. minuti preko Tučića. Nekoliko minuta kasnije Kuridža je izjednačio, ali u 14. minuti Milinović dovodi domaće u novo vodstvo. Do kraja prvog poluvremena za domaće je pogodio i Jokanović. U finišu prvog dijela utakmice, sudija Marko Maksimović je propustio priliku da nakon prekršaja nad Isakovićem dosudio penal za Brdo.

U drugom poluvremenu fudbaleri Brda još blijeđi. Djelovali su kao iscijeđeni limun, usudili bi se reći, bez želje da nešto poprave. Savanović je sa tri gola dotukao protivnika za visokih, Sloga Trn- OFK Brdo 6-1.
Trener Brda Goran Kecman, za današnju igru svojih pulena rekao je: “SRAMOTA”.

FK SLOGA TRN- OFK BRDO 6-1