Najkraći rezime ove utakmice glasi, gosti mogu biti prezadovoljni ishodom današnjeg susreta odigranog na Vedrom polju. Brdo je slavilo pobjedu 3-0 i stvorilo gomilu prilika da do vrha natrpa mrežu Sloge iz Srpca.

Razigrana ekipa kluba koji život znači nije iskoristila ni udarac s bijele tačke, što govori o potpunoj dominaciji iako je gost do danas bio petoplasarni uz pozitivnu gol razliku.

Prvi gol postiže Isaković u 23. minuti. Samo četiri minute kasnije Mršić je povisio na 2-0. Isti igrač u 62. minuti postavlja konačnih 3-0.

Brdo igra fudbal i plijeni pažnju fudbalske javnosti. Kada ova ekipa odigra maksimalno uz poštivanje dogovora iz svlačionice, malo je drugoligaških klubova koji mogu parirati.

Zašto moramo biti ponosni nakon današnjeg, jedanaestog prvenstvenog trijumfa? Ovo je najbolja pozicija Brda na tabeli u historiji kluba. Budite sretni, zadovoljni i ponosni i nemojte oklijevati kada je riječ o pružanju finansijske podrške najboljem ambasadoru Mataruškog Brda.

U sljedećem kolu opet smo domaćini a u goste nam dolazi ekipa FK Ukrina iz Čečene.