Domaći su ostvarili treću prvenstvenu pobjedu, ali ne možemo se oteti utisku da su fudbaleri Brda propustili odličnu priliku. Od početka susreta žuto plavi su diktirali tempo, kombinovali i bili bolji. Izostale su prave šanse, a domaćin koji je u pojedinim momentima imao 11 grača koji su branili svoj gol, dva puta su ozbiljno zaprijetili. U jednom navratu stativa je bila saveznik Brda.

Fudbaleri Brda su dominantno i na otvaranju drugog poluvremena. Nagrada dolazi u 58. minuti kada Vujatović nakon kornera odlično skače i pogađa za 0-1. U narednih 12 minuta domaćin ni kriv ni dužan dolazi do vodstva.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao. Ostje žal jer je ekipa Omladinskog fudbalskog kluba Brdo pružila dobru igru ali je izosta rezultat.

FK DUBRAVE-OFK BRDO 2-1