Proteklih nekoliko utakmica, fudbaleri Omladinskog fudbalskog kluba Brdo imali su dosta problema sa realizacijom. Igrali su lepršavo, stvarali mnogo prilika ali i mašili. Danas ista situacija, ali i veoma dobre realizatorske sposobnosti žuto-plavih. To govori trijumf u duelu sa ekipom Željezničara iz Doboja, rezultatom 6-1.

Serija golova otvorena je u 29. minuti, kada Sadžak postiže gol nakon odlične asistencije Sarhatlića koji se i sam upisao u listu strijelaca u 49. i 79. minuti. Pored ove dvojice fudbalera za Brdo su još pogađali Krneta, Pekija i Harambašić. Počasni gol gosti su postigli sa bijele tačke.

OFK BRDO-ŽELJEZNIČAR DOBOJ 6-1

Ekipa Brda nema mnogo vremena za slavlje jer u srijedu je susret u Šipovo, a narednog vikenda u Mrkonjić Gradu.