Danas su odigrani susreti 15.kola Omladinske fudbalske lige BiH, grupa zapad. Kadeti i juniori su odmjerili snage sa mladim fudbalerima Krajine.

U Cazinu su ostali bodovi jer su kadeti poraženi 0-6 a juniori 1-4. Prema informacijama koje smo dobili od trenera Amira Duratovića, kadeti su nakon prvog poluvremena imali samo gol zaostatka ali je na kraju Krajina upisala visoku pobjedu.

Juniori su još jednom pružili dobru igru, stvarali prilike, ali nije bilo sreće. Nakon 0-0 u prvom poluvremenu, domaćin je došao u vodstvo. Brdo se brzo konsolidovalo i uslijedilo je izjednačenje.

Da je ekipa Brda dobro odigrala meč sa trećeplasinom ekipom prvenstva pokazuju u čestitke naših velikih, sportskih prijatelja iz Cazina. Bilo je nekoliko veoma dobrih prilika, ali na kraju trijumf domaće ekipe.

U narednom kolu pred juniorima Brda je susret sa odgovarajućom selekcijom Omarske.