Ekipa Omladinskog fudbalskog kluba Brdo nastavila je niz utakmica bez poraza. U današnjem, zaostalom susretu drugog kola, podijelili su bodove sa Fudbalskim klub BSK Banja Luka. Tako je ekipa Brda u tri posljednja nastupa osvojila 7 bodova.

Što se tiče današnjeg meča bilo je to blijedo izdanje s mnogo grešaka kako u napadu tako i odbrani koja je kapitulirala u 24. minuti kada je Svitlica iskoristio neopreznost domaćih fudbalera. Imali su gosti još nekoliko dobrih napada ali na odmor se odlazi rezultatom 1-1. U 43.minuti Vujatović iz velike udaljenosti postiže fenomenalan pogodak.

Gosti su imali više prilika za drugi gol u nastavku susreta, ali Karupović i Vidović su spasili domaću ekipu. Na samom kraju velika prilika Isakovića, ali ostalo je 1-1.

Nova prilika pred fudbalerima Brda je za četiri dana kada se na Vedrom polju sastaju sa ekipom Gorice iz Šipova.